NEONY

Neony są technologią, która pozwala na bardzo szerokie wykorzystanie. W naszym portfolio mamy zarówno reklamy dużego formatu, gdzie wielkość liter sięga kilku metrów, poprzez komercyjne wielkoseryjne neony przeznaczone do ekspozycji w lokalach gastronomicznych, po jednorazowe perełki designu do domów czy biur. Nasze neony zdobią ściany w całej Polsce, m.in. w takich miastach, jak Katowice, Kraków, Wrocław, czy Warszawa.

 

NEONY WIELKOFORMATOWE

 

Zauważamy wielki powrót do technologii neonowej w produkcji tego typu reklam. Wynika to z możliwości kreacji bardzo atrakcyjnych wizualnie form, dużej siły światła, a także opcji wprowadzenia elementów animacji świetlej. Wszystko to sprawia, że reklama neonowa spełnia podstawowe warunki stawiane przed dobrym produktem tego typu - przyciągający wzrok design i zapadający w pamięć efekt końcowy.

 

NEONY WIELKOSERYJNE

 

Pamiętacie amerykańskie filmy drogi ? Witryny każdego motelu czy przydrożnego baru są ozdobione neonami reklamującymi napoje, piwa czy przekąski. Nie jest to przypadek. Neon, jak żadna inna technika reklamowa idealnie nadaje się do wykorzystania w tym celu. Atrakcyjny projekt i estetyczne wykonanie pozwalają wyróżnić się na tle banalnych reklam. A do tego interesujący, oldschoolowy "sznyt".  

Uzyskane latami doświadczenie i odpowiednie moce produkcyjne pozwalają nam zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów.

 

NEONY DO DOMÓW

 

Najnowszy trend wzorniczy w projektowaniu wnętrz domów i biur !

Neony kojarzone dotychczas z elewacjami budynków czy reklamami sklepów wkraczają do wnętrz i stają się oryginalnymi, designerskimi elementami wzorniczymi. Inspiracji jest wiele - sentencje z literatury, abstrakcyjne wzory graficzne, a nawet lampy, w których źródłem światła jest odpowiednio uformowany neon.

A przy tym wszystkim macie Państwo świadomość, że jest to unikalny, ręcznie wykonany artystyczny produkt, który może być Państwa osobistym projektem lub naszą propozycją. Odpowiednio dobrany do wnętrza neon jest niepowtarzalnym elementem wystroju. A my ze swojej strony służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, aby Wasz domowy neon cieszył Państwa oczy przez wiele lat.

Czy zamówienie takiego neonu jest skomplikowane ? Absolutnie nie !

Proszę zapoznać się z naszą galerią, gdzie znajdą Państwo mnóstwo inspiracji i skontaktujcie się z nami drogą mailową.

Można przesłać skan odręcznie wykonanego rysunku z przewidywanym rozmiarem neonu, a my na tej podstawie opracujemy dla Państwa projekt. Neon zostanie wysłany w bezpiecznym opakowaniu wraz z instrukcją montażu, który nie jest trudny. Prosimy więc popuścić wodze swojej wyobraźni i przygotować ścianę pod neon !

Państwa neon może zostać także wykonany w formie całkowicie zmontowanej na płycie podkładowej z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej, drewna i wielu innych. Po wyjęciu z opakowania wieszamy go jak obraz na ścianie... i gotowe !  Można również połączyć neon z wydrukowaną grafiką, co pozwala uzyskać interesujące efekty. Przykłady takich produkcji znajdą Państwo w galeri lub na naszym profilu na Facebooku.

Wybór należy do Państwa.

 

 

                                                                       

 

 

 

 

 

powrót
neon Piast neon Semafor Irish pub biblioteka Katowice neon Pilsner Urquell neon Cafe 50 neon art car neon the Beatles neon art Mobil1 Katowice neon Pepsi neon Melrose MAC Unique neon art krzyż apteczny neon APTEKA DUŻY  100 cm x 40 cm neon Jim Beam neon Lech neon Wella zegar neonowy neon Formula Fitness 2 neon Brok neon Żywiec neon Miller neon Centrum urody neon COCTAILS 60cm x 60cm neon witryna neon Coca-Cola neon fitness neon Absolut Mobil1 Katowice neon GOGO  58cm x 53cm neon GOGO LADY  82cmx22cm neon KAWA  55cm x 52cm design+art neon Żywiec neon Formula Fitness neon HOTSPOT  60cm x 35cm EUPHORIA neon czynne neon OTWARTE  70cm x 25cm neon COCTAILS KOŁO 60cm x 60cm neon OPEN  53cm x 30cm neon PIZZA DUŻA  61cm x 31cm neon SOLARIUM RED  74cm x 19cm neon SOLARIUM SŁOŃCE DUŻY  89cm x 52cm neon do domu neon do biura neon do domu neon do biura neon do domu neon do domu neon do domu neon do biura neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do biura neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon ekspozycja zewnętrzna neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu neon do domu
powrót

 

powrót

NASZE REALIZACJE
 
copyright NEON DESIGN